Usługi spawalinicze i ślusarskie - SpecStal

Przejdź do treści

Usługi spawalinicze i ślusarskie

Produkty

Usługi

spawalnicze

ślusarskie
Usługi
Firma Specstal, prócz typowego dla siebie profilu produkcji kotłów grzewczych zasilanych paliwem stałym, wykonuje również usługi spawalniczo-ślusarskie.
Usługi prowadzone przez naszą firmę skierowane są do zleceniodawców indywidualnych jak i podmiotów gospodarczych. Wykonywane produkty mogą mieć zastosowanie przemysłowe, komercyjne oraz wykorzystywane w indywidualnych gospodarstwach domowych.
Firma Specstal realizuje usługi spawania elementów i konstrukcji stalowych. Istnieje możliwość spawania materiałów żelaznych używanych w produkcji różnego rodzaju oraz stosowanych na rynkach budowlanych. Usługi w zakresie spawania obejmują projektowanie podzespołów, spawanie, wycinanie otworów, szlifowanie, wykańczanie oraz niestandardowy montaż.
Prace spawalnicze wykonujemy przy użyciu wysokiej klasy półautomatów spawalniczych typu MIG oraz tradycyjnych spawarek z użyciem odpowiedniej jakości elektrod.
Zajmujemy się również specjalistycznym projektowaniem elementów, które mają być trwale łączone w procesie spawania.
Precyzyjnie przygotowane i wycięte w naszej firmie detale na urządzeniu CNC, pozwalają na bardzo dokładne wykonanie założonych podzespołów, form itp.
Usługi przez nas realizowane zastosowanie mają w  rolnictwie, budownictwie, przemyśle motoryzacyjnym, rekreacyjnym, elektronicznym, przemysłowym. Wyroby spawane obejmują między innymi wsporniki metalowe, kołnierze, złącza, obejmy, pancerze, metalowe osłony, itp. Wykonujemy również wielokrotne gięcie, montaż, obróbkę krawędzi i ich wykańczanie.
Od wielu lat dostarczamy szeroką gamę rozwiązań do obróbki metali przy pomocy cięcia plazmowego CNC. Usługi realizujemy dla szerokiego grona klientów; zarówno dla rozwiązań przemysłowych, jak i indywidualnych odbiorców. Zawsze dążymy do zapewnienia naszym kontrahentom najwyższej jakości usług i dokładnego cięcia w atrakcyjnych kosztach.
Potrafimy wykonać często bardzo złożone i nietypowe zamówienia. Zawsze jesteśmy otwarci na sugestie i uwagi dotyczące powierzonych zleceń.
Każde zlecenie jest obsługiwane indywidualnie i z takim samym poziomem dbałości o jakość i precyzję. Pozwól, aby nasze wieloletnie doświadczenie w obróbce metali i projektowaniu komponentów zapewniło wysoką jakość i przystępną cenę twoich potrzeb.
Remonty kotłów oraz instalacji grzewczych centralnego ogrzewania.
Remonty instalacji i kotłów centralnego ogrzewania. Prowadzimy naprawy, modernizacje istniejących instalacji grzewczych. W ich skład wchodzi zarówno przeróbka, unowocześnienie samej instalacji, jak również naprawa i technicyzacja samych kotłów grzewczych. Każde zlecenie takiej usługi analizowane jest indywidualnie i w zależności od zapotrzebowania klienta, optymalnie dobieramy materiały i podzespoły celem otrzymania zamierzonego efektu w przyzwoitej cenie.

Specstal - Zobacz krótką prezentację oferowanych usług.

Cięcie plazmą CNC elementów stalowych, realizacja nietypowych zmówień. Usługi związane ze spawaniem i obróbką ślusarską.
Kopiowanie i wykorzystywanie bez zgody zabronione.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wróć do spisu treści