Kotły na zamówienie z podajnikiem i inne produkty. - SpecStal

Przejdź do treści

Kotły na zamówienie z podajnikiem i inne produkty.

Produkty
Kocioł z podajnikiem tłokowym na zamówienie zwiększonej mocy.

Uwaga - zgodnie z polskimi przepisami, kocioł został wycofany ze sprzedaży. Oferta sprzedaży jest aktualna jedynie na rynki zagraniczne!
Realizujemy również zamówienia na nietypowe kotły. W zależności od przeznaczenia oraz koniecznych rozwiązań technicznych budujemy piece w wybranej formie.

W większości zamówień są to piece o zwiększonej, nietypowej mocy, które mają pracować, aby zapewnić wystarczającą ilość energii cieplnej w budynkach o dużym zapotrzebowaniu na nią sklepy wielkopowierzchniowe, obiekty przemysłowe, budynki użyteczności publicznej. W porozumieniu z klientem staramy się dobrać jak najlepsze, wygodne rozwiązanie , które w pełni wykorzystałoby moc kotła, a sama jego obsługa była jak najmniej czasochłonna i pracochłonna.

Kotły, jak cała nasz produkcja, konstruowane są z blach stalowych (stal kotłowa) o grubości 8mm. Do dużych budynków, często zamawiane są u nas kotły o mocy powyżej 100 KW. W zależności od zapotrzebowania na energię cieplną w przeciągu całego roku, stosujemy rozwiązania pozwalające na ekonomiczne wykorzystanie kotła w okresie letnim, gdzie nie ma potrzeby, aby pracował on całą swoją mocą.

Szczegóły takich rozwiązań dobieramy po konsultacji z zamawiającym, mając pełną wiedzę o przeznaczeniu i formie eksploatacji pieca.
Kocioł na zamówienie mocy 120KW z firmy Specstal

Jeden z kotłów wykonanych na indywidualne zamówienie klienta. Moc tego pieca to 120 KW. Piec, jak wszystkie nasze produkty, również zbudowany jest ze stali kotłowej o grubości 8mm.

Konstrukcja kotłów zaprojektowana i wykonana jest pod konkretne pomieszczenie, w którym ma on być eksploatowany. 

Modyfikujemy również kotły produkowane seryjnie w przypadku, gdy ma on zostać zainstalowany w pomieszczeniu o specyficznym układzie architektonicznym.

Nietypowe kotły,

na indywidualne zamówienie

Skontaktuj się z nami,
zrealizujemy Twe zapotrzebowanie.


Kopiowanie i wykorzystywanie bez zgody zabronione.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wróć do spisu treści