O firmie SpecStal, remonty kotłów, pieców centralnego ogrzewania. - SpecStal

Przejdź do treści

O firmie SpecStal, remonty kotłów, pieców centralnego ogrzewania.

Firma Produkcyjno-

Handlowo-Usługowa

kompleksowa obróbka stali

SpecStal - Piotr Stec

Firma “SPECSTAL” powstała w 2002 roku. Początkowo była to jedno osobowa firma pod nazwą ,,USŁUGI ŚLUSARSKO SPAWALNICZE”. Profilem działalności było, jak mówi sama nazwa, świadczenie usług w zakresie budowy konstrukcji stalowych, bram, remontów maszyn rolniczych, jak również kotłów centralnego ogrzewania. Były one wykonywane często według pomysłu klienta, jak również dostosowywane do konkretnej kotłowni.

Wiedza, która potrzebna była do poprawnego zbudowania kotła, tak, aby był funkcjonalny oraz spełniał wymogi klienta była w naszym posiadaniu od lat. Nabyliśmy ją w trakcie wieloletniego stażu pracy w firmach produkujących kotły c.o. Wiele nowych pomysłów i rozwiązań przez kolejne lata wdrożyliśmy do produkcji celem podniesienia jakości, niezawodności i funkcjonalności naszych produktów.

Z czasem firma zmieniła nazwę na obecną ,,SPECSTAL” (2004 rok) i zaczęła się specjalizować  w kotłach centralnego ogrzewania. Założeniem firmy była i jest produkcja kotłów solidnych, praktycznych, o wysokiej sprawności grzewczej. Bardzo duży nacisk kładziemy na materiały i podzespoły, które wykorzystujemy w pracy, tak, aby wyeliminować w jak największym stopniu awaryjność naszej produkcji czy naszych usług.

Nasza działalność z czasem rozwijała się, zdobywając uznanie klientów. 80% nowych nabywców to były osoby z polecenia, czyli ktoś znajomy skorzystał z naszych produktów i polecił naszą firmę.
Na dzień dzisiejszy produkcja kotłów skierowana jest na rynki zagraniczne. Załoga to wyspecjalizowani fachowcy, związani z firmą co najmniej od kilku lat, a każdy wyrób czy usługę wykonują z myślą, iż może trafić do rąk kogoś znajomego, członka rodziny.

Obecnie nasza produkcja to elementy i konstrukcje stalowe realizowane na zamówienie oraz usługi z zakresu naprawy i modernizacji instalacji grzewczych. Bogate doświadczenie i mocno zaawansowany park maszynowy pozwala na tworzenie wyrobów o najwyższej jakości!
Cały czas obserwujemy rynek podzespołów i elementów używanych w produkcji kotłów centralnego ogrzewania, celem podnoszenia ich niezawodności, ergonomii oraz minimalizowania czasu poświęconego na ich obsługę. Bardzo chętnie wykorzystujemy je podczas remontów i modernizacji dotychczas istniejących instalacji centralnego ogrzewania.
Kopiowanie i wykorzystywanie bez zgody zabronione.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wróć do spisu treści