O firmie kotlarskiej, producent kotłów, pieców centralnego ogrzewania. - SpecStal

SpecStal_producent_kotlow_na_paliwo_stale
Specstal produkcja i sprzedaż kotlów CO
Produkcja kotlów centralnego ogrzewania
Przejdź do treści

O firmie kotlarskiej, producent kotłów, pieców centralnego ogrzewania.

Producent kotłów

centralnego ogrzewania

na paliwo stałe

SpecStal - Piotr Stec

Firma “SPECSTAL” powstała w 2002 roku. Początkowo była to jedno osobowa firma pod nazwą ,,USŁUGI ŚLUSARSKO SPAWALNICZE”. Profilem działalności było, jak mówi sama nazwa, świadczenie usług w zakresie budowy konstrukcji stalowych, bram, remontów maszyn rolniczych, jak również kotłów centralnego ogrzewania. Były one wykonywane często według pomysłu klienta, jak również dostosowywane do konkretnej kotłowni.

Wiedza, która potrzebna była do poprawnego zbudowania kotła, tak, aby był funkcjonalny oraz spełniał wymogi klienta była w naszym posiadaniu od lat. Nabyliśmy ją w trakcie wieloletniego stażu pracy w firmach produkujących kotły c.o. Wiele nowych pomysłów i rozwiązań przez kolejne lata wdrożyliśmy do produkcji celem podniesienia jakości, niezawodności i funkcjonalności naszych produktów.

Z czasem firma zmieniła nazwę na obecną ,,SPECSTAL” (2004 rok) i zaczęła się specjalizować  w kotłach centralnego ogrzewania. Założeniem firmy była i jest produkcja kotłów solidnych, praktycznych, o wysokiej sprawności grzewczej. Bardzo duży nacisk kładziemy na materiały i podzespoły, z których wykonujemy nasze wyroby tak, aby wyeliminować w jak największym stopniu awaryjność naszych wyrobów.

Nasza działalność z czasem rozwijała się, zdobywając uznanie klientów. 80% nowych nabywców to osoby z polecenia, czyli ktoś znajomy skorzystał z naszych produktów i polecił naszą firmę.
Na dzień dzisiejszy nasza produkcja to kilkaset kotłów rocznie. Załoga to wyspecjalizowani fachowcy, związani z firmą co najmniej od kilku lat, a każdy wyrób wykonują z myślą, iż może trafić do rąk kogoś znajomego, członka rodziny.


Na dzień dzisiejszy, nasza produkcja to kilkaset kotłów rocznie, nie ilość wyprodukowanych kotłów się liczy a ich jakość!

Cały czas obserwujemy rynek podzespołów i elementów używanych w produkcji kotłów centralnego ogrzewania, celem podnoszenia ich niezawodności, ergonomii oraz minimalizowania czasu poświęconego na ich obsługę.

Kopiowanie i wykorzystywanie bez zgody zabronione.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Producent kotłów centralnego ogrzewania kontakt.
Blog ogrzewnictwo, porady i odpowiedzi na pytania.
Wróć do spisu treści